france-euro
Трансляции EURO 2016Лучшие заведения вашего города
EURO 2016
совместно сhit fm

Рекомендуем смотреть футбол здесь

Автор ситифрог Александра ВласюкАлександра Власюк
Кофеїно та цукрозалежна, переконаний м’ясоїд. Знає, як серед сотні кав’ярень знайти ту, де готують справді якісну каву.

«Хмільний дім Роберта Домса». До Чемпіонату Європи з футболу готовий!

09 Июн, 2016
«Хмільний дім Роберта Домса». До Чемпіонату Європи з футболу готовий!
Де пиво львівське вариться, там воно найкраще смакує

 «Хмільний дім Роберта Домса» – величезний і доволі популярний заклад. Причин багато, але чи не найголовніша з них – сусідство з львівською пивоварнею.
Паб перебуває в історичній будівлі 1859 року. Колись у цих підвалах вистоювалося пиво. А тепер у них напій споживають. Тут багато зал, усі вони великі та величні. Відчуття, ніби ти в пивниці якогось із князів, не покидає ні на секунду.

Пиво
Пиво краще куштувати дегустаційним сетом із кількох сортів – метром пива (90 грн).

До пива
Кухня відповідає головному напою закладу – практично всі страви пасують до пива. Вдалим вибором стане таця від Роберта Домса – пропозиція для двох осіб (340 грн) насправді сподобається двом голодним чоловікам або чотирьом тендітним панянкам. Адже до неї входять ковбаски, реберця, курячі крильця, картопля, грейпфрут, свіжі й квашені овочі та печені яблука. Або ж спробуйте дошку пивовара (370 грн), яка містить каре телятини, медальйони зі свинини, реберця, куряче філе в кунжуті, а також картоплю, палянички з сиром та брецелі.


 
«Хмільний дім Роберта Домса» – один із найбільших закладів подібного формату у Львові. В кожній із чотирьох зал є проектори для перегляду спортивних та музичних подій. А цьогоріч під час Євро 2016  матчі транслюватимуть офіційно. Крім того, наявність чотирьох екранів дозволяє показувати паралельно ігри різних команд. Також спеціально до спортивної події підготують розважальну програму з конкурсами та призами.

Коли гратиме збірна України, у Роберта Домса транслюватимуть лише футбол, а у дні інших матчів паралельно показуватимуть концерти – це чудовий варіант для пар, де хтось один любить спорт, а другий ні. Страви під час Євро прикрашатимуть прапорці країн-учасників, а в меню додадуть спеціальну страву для великої компанії голодних чоловіків.
«Хмільний дім Роберта Домса» – чудове місце, аби відпочити й познайомитись з історією міської пивоварні, а також переглянути футбол, послухати живу музику й провести час у добрій компанії.

Будьте с нами
Instagram @cityfrog

Извините, но Ваш браузер устарел, и не поддерживает наш сайт.

Пожалуйста, обновите или смените браузер. Спасибо за понимание!